Impresje

poniedziałek, 15 lutego 2010

Kreativ Blogger

Każde wyróżnienie, nawet nie do końca zasłużone, jednak cieszy:) Otrzymałam je od snoopy'ego, który prowadzi blog bric-à-brac. "Za osobowość i ... przejrzystość:)"

Wydawało mi się i wydaje nadal, że na tym blogu piszę raczej neutralnie i że moja osobowość z tych wpisów jakoś specjalnie nie wyziera:) Kiedyś prezentowałam ją trochę szerzej na wordpressie, gdzie pisałam o polityce, swoim i cudzym światopoglądzie oraz o bieżących wydarzeniach. Ostatnio trochę mi tego brakuje, więc postanowiłam takimi wstawkami urozmaicać od czasu do czasu facebookową stronę mojego bloga.
Wspomniana przez snoopy'ego przejrzystość odnosi się chyba do szablonu, z którego tutaj korzystam. Cóż, wkrótce się on trochę zmieni, bo w bólach rodzi się nowy:) Będę mogła wybrać kolory, więc chyba wszystko będzie fioletowe:))

Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie.

Teraz trudniejsza część. Osoba wyróżniona też musi wyróżnić min. 7 osób (zasady przyznawania wyróżnienia znajdują się na końcu tego wpisu). Przeglądam mniej lub bardziej uważnie sporo blogów "książkowych", więc wybór jest naprawdę dla mnie trudny. (Żeby kupić sobie jakąś zwykłą apaszkę na wiosnę musiałam odwiedzić dwa sklepy "indyjskie" z dokładnie takim samym asortymentem. Gdyby po drodze była trzeci, to tam też bym wpadła. W pierwszym spędziłam ok. 10 minut, w drugim ok. 15. Obejrzałam milion szaliczków w każdym możliwym odcieniu, kilka razy byłam już prawie zdecydowana, a w końcu wyciągnęłam jakiś spod spodu i kupiłam, doszłam bowiem do wniosku, że mogłabym dla odmiany kupić sobie coś zielonego).Nie nadaję się do takich przedsięwzięć.
Uzasadnień nie będzie - po prostu lubię m.in. te blogi, choć niekoniecznie się na nich wypowiadam. Spośród subskrybowanych przeze mnie blogów starałam się, tak jak snoopy, wybrać te, które wyróżnienia jeszcze nie dostały albo dostały jedno. Albo coś przeoczyłam:)

Czytam - sylwiapecyna
Czytanki Anki
Krótkotrwałe zniekształcenie rzeczywistości - Matylda-ab
Poczytane - Szymon Kłoska i Tomasz Pindel
Pod papierową latarnią - paper-lanterns
Słowa o słowach - Mateusz Dąbrowski
Zakładka do książek - Inblanco

Dla laureatów;) oraz wszystkich wizytujących od czasu do czasu ten blog piosenka jednego z moich ulubionych zespołów - "Too tough to die", Twilight Singers.Wokalista Twilight Singers, Greg Dulli, występował dawniej w zespole Afghan Whigs. Ich chyba najbardziej znaną piosenką było/był "Debonair".Polecam również inne utwory obu tych zespołów.

Zasady przyznawania wyróżnienia:
- na swoim blogu umieszczamy logo Kreativ Blogger, oraz informujemy, kto przyznał wyróżnienie
- nominujemy 7 blogów lub więcej do nagrody i podajemy link każdego z tych blogów
- informujemy wyróżnionego o nominacji w komentarzach na jego blogu.

8 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie. Odkąd prowadzę bloga dostałam chyba dwa inne wyróżnienia, ale za cholerę nie chce mi się przekopywać archiwum w poszukiwaniu ich. ;) Takiego, jak od Ciebie, chyba nie miałam. ;) Miło mi.

  OdpowiedzUsuń
 2. A jednak dostałam też takie wyróżnienie. Dokładnie rok temu, też w lutym. ;)) Przekopałam archiwum, bo coś mi spokoju nie dawało. Ale nic to. Od Ciebie też się liczy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, uzasadnienie trochę dziwne i nietypowe, ale prawdziwe. Gdy pomyślę o Twoim blogu, to te dwie rzeczy od razu przychodzą mi na myśl:
  1. dziewczyna z charakterem, która wie czego chce - widać to nawet w tych "neutralnych" recenzjach
  2. bardzo przejrzysta, zadbana i estetyczna oprawa - widać, że Ci na niej zależy i raz po raz coś ulepszasz. Dzięki temu aż chce się tu powracać.

  To się ceni. Bardzo lubię zaglądać na Impressje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za przyznanie nagrody :) Chyba jeszcze bardziej powinienem czuć się nadceniony - ledwie 4 miesiące istnienia w blogosferze... Ale miło być zauważonym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Matyldo, a zatem to ode mnie dołączysz do swojej kolekcji:) Im więcej wyróżnień, tym lepiej:)

  Snoopy, mam nadzieję, że nowy szablon też Ci się spodoba. Oczywiście to nie ja będę jego autorką - moje Maleństwo postanowiło się dokształcić i poćwiczyć, więc tworzy go dla mnie:) Ja tylko "nadzoruję" i wybieram kolory;)

  Mateuszu, do Twojego bloga dotarłam dzięki wyzwaniu, w którym bierzemy udział. Podobają mi się zamieszczane tam recenzje oraz sam wygląd strony.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje wyróżnienia :) na pewno zasłużone :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i podsyłam swoją nominację dla Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję bardzo za wyróżnienie, ogromnie mi miło :)

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa". Z drugiej strony lubię meandrujące dyskusje, więc komentarze nie na temat również są tu mile widziane;).