Impresje

wtorek, 2 marca 2010

Techniczny

Stary szablon mi się znudził, więc znalazłam sobie nowy, który wprawdzie nie do końca spełniał moje oczekiwania, ale dosyć mi się podobał. I co? I już następnego dnia nie działa. Super. 

8 komentarzy:

 1. Jako pierwsza się wypowiem!
  Szablon jest śliczny, urokliwy, bardzo kobiecy i w ogóle.
  Ale tamten był bardziej przejrzysty i taki... Twój. Pewnie się przyzwyczaję. Ja też lubię zmiany.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten chyba będzie rozwiązaniem tymczasowym: jeśli są problemy ze stroną, z której, jak się zdaje, pochodzi tło, to blog się do końca nie ładuje.

  Obejrzałam milion różnych szablonów, ale mało który mi się podobał. A jeśli już, to miał czarne tło, co go dyskwalifikowało. Stary szablon był taki jakiś... konkretny i szukałam jego przeciwieństwa. I wyszło jak wyszło. Cóż, okazywanie kobiecości coś nie bardzo mi się udaje;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten jest w porządku, ładny, nawiązujący do tematyki i z wektorowymi ozdobnikami (lubić). Trochę jednak brakuje dwóch kolumn z boku (tak, mi też tego brakuje, ale niestety w bazie wordpressa nie ma ładnej wielokolumnówki). No i trochę zlewają się teksty na pasku (np. ostatnie komentarze)

  OdpowiedzUsuń
 4. WOw! Jaki ładny szablon! Mnie się podoba :) Trochę trzeba się go nauczyć obsługiwać, ale oczywiście damy radę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląd jest ok, ale funkcjonalny to ten szablon jest średnio. Ale nie chce mi się już w tym tygodniu szukać czegoś nowego i przerabiać...

  Właśnie zauważyłam, że nie wyświetla się opcja "czytaj dalej". Ech...

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, odwiedzam Twojego bloga od czasu do czasu, i dzisiaj myślałam, że coś pomyliłam i że znalazłam się na swoim... mam ten sam szablon już od stycznia. ;) Oczywiście nie jest on moją własnością, ale zwracam na to Twoją uwagę, bo może dojść do jakiś nieporozumień.

  Wyszło na to, że mamy podobny gust. :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Lili, nie wiedziałam, bo blogi przeglądam w czytniku!;) Ale miło, że ktoś podziela mój gust:)
  Ja ten szablon wkrótce zmienię, bo wydaje mi się średnio funkcjonalny. Nie działała mi opcja "czytaj więcej", dopóki mój chłopak mi czegoś nie poprawił w kodzie HTML, nie ma możliwości tzw. szybkiej edycji postów, nie widać paska nawigacji. A może to tylko ja mam z tym takie problemy?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja się za bardzo nie znam na sprawach technicznych.;) Akurat brak paska nawigacyjnego mnie się podoba, "czytaj więcej" nie używam, a brak szybkiej edycji mi nie przeszkadza. W sumie to nawet chyba nie do końca wiem co to jest. :D
  Tak naprawdę najbardziej zwracam uwagę na to, czy mi się szablon podoba czy nie, a funkcjonalność to sprawa drugorzędna. :)

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa". Z drugiej strony lubię meandrujące dyskusje, więc komentarze nie na temat również są tu mile widziane;).