Impresje

niedziela, 13 czerwca 2010

Wavin' flag

Bardzo sympatyczna piosenka somalijsko-kanadyjskiego twórcy K'naana pt. "Wavin' flag". Pewna znana firma produkująca napoje korzysta z tego utworu w swoich reklamach puszczanych w czasie mundialu. Usłyszałam to w radiu i bardzo mi się spodobało.

6 komentarzy:

 1. A ja chyba wolę wersję nagraną na Mundial z arabską piosenkarką Nancy Ajram - http://www.youtube.com/watch?v=apeVbw02nzc :)

  Zaś, co do Twojego poprzedniego postu, to jestem wielką fanką piłki nożnej, zarówno w aspekcie lokalnym (Wisła Krk), jak i Europejskim, czy globalnym.
  Czekam na mecze Brazylii, Hiszpanii i Portugalii, bo z nimi faworyzuję (już widziałam Argentynę - nie zachwyciła).
  Osobiście jednak wolę Euro i czekam niecierpliwie na nasze własne Mistrzostwa - zapewne będę się plątać gdzieś po trybunach :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam podobnie jak Claudette - piłka nożna jest całym moim życiem i to z nią wiążę swą zawodową przyszłość (jako dziennikarz). Nie da się nie kochać futbolu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Claudette, zdaje się, że powstało kilka wersji w różnych językach (na różne rynki). Wszystkie są fajne, znalazłam jeszcze taką: link.

  Mnie polska piłka nożna nie interesuje zupełnie. A co do Argentyny, to przyznasz chyba, że Messi grał świetnie, efektownie, choć może akurat w tym spotkaniu nieefektywnie.

  Futbolowa, ja interesuję się piłką nożną tylko przy okazji wielkich imprez, na co dzień raczej nie bardzo. Jak pisałam w poprzednim poście, mam nadzieję, że już wkrótce dopuszczą panie do komentowania sportu w tv czy w radiu. Może będziesz jedną z pierwszych:)

  A swoją drogą, kto dobiera komentatorom w tvp te ohydne koszule w paski, z białym kołnierzykiem i kiepsko skrojone garnitury???

  OdpowiedzUsuń
 4. Piosenka zacna to fakt. A Mistrzostwa to piękny czas.
  Ja od lat jestem całym sercem za Hiszpanami i kolejnych sukcesów czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Elenoir - akurat mnie bardziej interesuje pisanie, aczkolwiek ostatnio ciągle słyszę, że powinnam spróbować w radiu, więc kto wie, może kiedyś...? :) Na pewno odpada telewizja. Nie z moją twarzą :D

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa". Z drugiej strony lubię meandrujące dyskusje, więc komentarze nie na temat również są tu mile widziane;).